Granital Plus to materiał nowej generacji, stosowany wyłącznie w produktach marki Alveus. Metaliczne kolory wprowadzają atrakcyjną paletę, dającą satysfakcję najbardziej wymagającym użytkownikom kuchni – to 4 kolory metaliczne i 1 perłowy.

Interesujący wybór modeli zlewozmywaków odpowiada zróżnicowanym oczekiwaniom,zapewniając najwyższą jakość i nowoczesną stylistykę. Granital Plus posiada twardą strukturę – Extra Hard Surface – dzięki specjalnie sylanizowanym

cząsteczkom najwyższej jakości kwarcu, dodaniu metalizowanych drobin oraz specjalnych utwardzaczy. To powoduje, że zlewozmywak jest odporny na uderzenia, zarysowania i szoki termiczne. Jednocześnie technologia ta gwarantuje, że jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

     Granital Plus jest miły w dotyku. Zlewozmywak ma delikatną fakturę naturalnego kamienia,a przy tym jest odporny na powstawanie plam, łatwy w czyszczeniu i nieustannie piękny po wielu latach użytkowania.

Wybierz kolor pasujący do Twojej kuchni. Może współgrać lub kontrastować z odcieniem blatu.Trzeba tu zaznaczyć, że bateria może być w tym samym kolorze co zlew. To opcja, którą warto wziąć pod uwagę.

     Gładka powierzchnia zlewu jest przyjemna w dotyku i łatwa w pielęgnacji.

Dane techniczne :

Wymiary 1000x510x220 mm
Wymiary komór: 360x370 mm 170x350 mm
Gwarancja: 30 lat
Ilość komór: 1,5
Minimalna podbudowa: 600 mm
Typ zabudowy: wpuszczany
Wersja: lewy
Szablon: NIE
Wymiary wycięcia w blacie: 980 x 490 mm
Otwory pod baterię, korek POP-UP 2 + 1 opcjonalnie do wybicia
Odpływ: 3 1/2"
Zamknięcie odpływu/rodzaj korka: POP-UP automatyczny
Syfon i odpływ w kpl. TAK
Syfon kod: 1109879
Możliwośc podłączenia zmywarki/pralki TAK
Wykończenie/kolor: twilight
Materiał: granital +

Legenda : do pobrania